Від 3 до 5 років за вкрадене авто «світить» двом охтирчанам

Записи з камери відеоспостереження допомогли Охтирській поліції у встановленні осіб зловмисників, що викрали автівку 55-річного мешканця райцентру з двора багатоповерхівки. Тепер викрадачам «світить» від 3 до 5 років ув‘язнення.

«Завдяки оперативності та записам з камери відеоспостереження особи зловмисників були встановлені того ж дня, – говорить Руслан Кладько, начальник Охтирського відділу поліції. – Ними виявилися місцеві мешканці, молоді люди віком 23 та 25 років». Чоловіки саме «святкували» спиртним свій успіх, коли їх знайшли полісмени. А трохи згодом причетність підозрюваних до скоєного підтвердили й знайдені додаткові речові докази. 

Як з‘ясувалося в ході слідства, викрадачі хотіли розібрати автівку на запчастини та продати, а на виручені гроші «гарно відпочити». Наразі за даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 289 ч. 1 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом). 

Поліція закликає місцеві громади встановлювати на вулицях, у громадських та багатолюдних місцях камери відеоспостереження, оскільки така система відеонагляду значно допомагає правоохоронцям у підтримці громадського порядку, розкритті злочинів та розшуку злочинців.

Поділитися в соціальних мережах: