Відремонтована вулиця Римського-Корсакова в Сумах стала дорогою до кримінального провадження

Прокуратура Сумської області підозрює директора будівельної фірми  у привласненні 850 тисяч бюджетних гривень. Згідно з даними відкритих реєстрів, це Шевченко Олександр Іванович, директор ТОВ «Рем-Буд-Комплект» та ТОВ «Суми-Сервіс-Буд» (ЄДРПОУ:36234347).

Саме остання і проводила роботи по вул. Римського-Корсакова.

У червні 2016 року управління капітального будівництва та дорожнього господарства СМР уклало договір на будівництво дороги по вул. Римського-Корсакова в м. Суми. У подальшому на рахунок ТОВ «Суми-Сервіс-Буд»  перерахували близько 5 млн грн.

У ході слідства встановили, що обсяги будівельних робіт не відповідають дійсності: не зроблені деякі роботи, використовувалися неякісні та не передбачені проектно-кошторисною документацією матеріали.

В офіційних документах ціни на  виконані роботи завищили на 850 тисяч гривень.

Директору фірми інкримінують 3 статті (ч. 5 ст. 191) (ч. 1 ст. 366), (4 ст. 358) КК України. Це заволодіння чужим майном службовою особою шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та використання завідомо підробленого документа.

Зараз вирішують питання щодо обрання запобіжного заходу, заставу хочуть у розмірі привласненої суми бюджету: 850 тис грн. Продовжують шукати інших причетних до злочину.

Довідково: протягом 2016-2018 років УКБ та ТОВ «Суми-Сервіс-Буд»  уклали між собою 15 договорів на загальну суму 25,6 млн гривень. Серед найбільших об’єктів: будівництво кладовища в районі 40-ї підстанції (13,4 млн), реконструкція фонтану у дитячому парку «Казка» (5,5 млн), будівництво зливної каналізації по вул. Прокоф’єва (1,35 млн).

Альона Щербакова, журналіст проекту «(не)ПРИЧЕТНІ»

 

Поділитися в соціальних мережах: