Водій зампрокурора Сумщини причетний до бійки

У неділю, 8 січня, сумчанина побили на сходовій клітці троє сусідів, серед яких був водій зампрокурора області. У потерпілого множинні гематоми і струс головного мозку. Як розповіла його дружина, бити її чоловіка сусіди почали через зауваження за куріння на сходовій клітці, що негативно позначається на здоров’ї їх маленької дитини, так як дим курців просочується до них у квартиру.

За словами дружини, сусіди на зауваження спочатку кинули в нього банку, а потім побили ногами і кулаками до втрати свідомості.

Кримінальне провадження за даним фактом відкрито тільки сьогодні, незважаючи на заяву постраждалого чоловіка.

«У неділю, 8 січня, між чотирма сусідами, один з яких працює водієм у прокуратурі, в під’їзді будинку сталася бійка. На даний час вже розпочато кримінальне провадження. Лише після проведення розслідування можна буде робити висновки про ступінь вини кожного з чотирьох учасників. Запевняємо, що прокуратура жодним чином не втручається й не буде втручатися в хід слідства, ми зацікавлені в об’єктивному та неупередженому розслідуванні цієї події» — повідомила у Фейсбук прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко.

Джерело: dancor.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: