З моменту вбивства сумського ексчиновника Анатолія Жука минуло два роки: чи знайшли вбивцю?

Минуло два роки з дня вбивства ексдепутата Сумської міської ради та її ексчиновника Анатолія Жука. 2 серпня 2018 року його застрелили на власному подвір’ї.

За версією прокуратури, злочин скоїла дружина ексчиновника. За два роки у справі нічого не змінилося, розповіли Суспільному в обласній прокуратурі.

“Слідством встановлено достатньо доказів того, що до вбивства Анатолія була причетна його дружина. Поки слідство тривало, стало відомо, що жінка виїхала за межі України”, – розповіла речниця прокурора Сумської області Наталя Науменко.

За її словами, жінці оголошено про підозру заочно.

“Жінку оголосили в розшук по лінії Інтерполу. Ми звернулися до суду з клопотанням про її затримання й обрання їй запобіжного заходу”, – зазначила вона.

Його задовольнили.

“Жінці знову ж таки заочно обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і надано дозвіл на її затримання”, – каже Наталя Науменко.

За її словами, встановлено, що підозрювана перебуває у Російській Федерації, і тому до відповідних компетентних органів тієї країни направили запит про її видачу.

“Однак вже пройшло близько року, а відповіді ми так і не отримали”, – додала речниця.

Інших версій події у прокуратурі не мають.

“За останній рік, коли розглядалося питання обрання запобіжного заходу, нічого фактично не робиться і мені невідомо, щоб слідство виявило активність зі свого боку. Нового, на жаль, нічого не можу вас сказати”, – повідомив адвокат Ганни Жук Анатолій Романюк.

У відповідь на запитання, чи спілкується адвокат із Ганною Жук, Анатолій Романюк послався на адвокатську таємницю.

Поділитися в соціальних мережах: