Забравши чужий гаманець, мешканка Сумщини збагатилася лише на кримінальне провадження

У Липовій Долині  жінка, побачивши залишений біля банкомату гаманець, забрала його собі. У поліції її дії кваліфікували як крадіжку, тепер їй доведеться постати перед судом.

До Липоводолинського відділення поліції звернувся один з жителів району. Чоловік розповів: коли він знімав в банкоматі готівку, у нього виникли проблеми з карткою. Поки він вирішував це питання у відділенні банку, залишений на поличці банкомату гаманець зник.

Оперативники поліції, провівши перевірку, швидко з‘ясували, хто саме «прибрав» чужого гаманця, необачно залишеного власником без нагляду. Зловмисницею виявилась 48-річна жителька Липоводолинського району, котра випадково побачила портмоне, проходячи повз банкомату, і забрала його собі.

У поліції її вчинок кваліфікували як крадіжку і відкрили  кримінальне провадження у відповідності з ч.1 ст. 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка). За подібну «знахідку» жінка може отримати покарання від чималого штрафу до 3-х років позбавлення волі. Втім, її долю на найближчі кілька років вирішить суд.

Поліція застерігає громадян: будьте уважні,  не полишайте без нагляду свої речі. А в тому випадку, коли ви знайшли чужу річ, краще повідомити про це до поліції і передати її правоохоронцям – цим ви не тільки уникнете  можливої кримінальної відповідальності, але й посприяєте якнайшвидшому поверненню загубленої чи втраченої речі її власникам.

 

Поділитися в соціальних мережах: