Замерзлий сумчанин «роздягнув» перехожого

snyal_kurtku_255x0_561

Працівники поліції в Сумах затримали жителя сумчанина за підозрою у вчиненні грабежу. Як виявилося, зловмисник просто змерз на вулиці, а щоб зігрітися, зняв з перехожого куртку.

До поліції Сум звернувся 32-річний чоловік та повідомив, що став жертвою грабіжника. У районі вулиці Петропавлівської та провулку Академічного, до нього підійшов невідомий чоловік і змусив зняти та віддати куртку. Поліцейські, обстеживши найближчі від місця події вулиці, на одній з них помітили схожого за прикметами чоловіка, одягнутого в явно малий для нього за розміром верхній одяг. Чоловіка затримали та доставили до Сумського відділу поліції, де його вже чекав потерпілий, який, до речі, відразу ж упізнав свого кривдника та свою ж куртку на ньому.

Як пояснив працівникам поліції 36-річний зловмисник, він, вийшовши на вулицю, вдівся занадто легко. А коли, гуляючи містом, змерз, з легкістю вирішив цю проблему, відібравши чужу річ.

Тепер «змерзлому» загрожує покарання у вигляді штрафу або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до чотирьох років. Слідство триває.

Поділитися в соціальних мережах: