Заступник прокурора Сумщини оформив відпочинок в «Буковелі» як лікарняний

59

Одного із заступників прокурора Сумської області підозрюють в шахрайстві та використанні підробленого документа.

Про це у Facebook повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

Мова йде про Сергія Маслюка.

Наприкінці серпня прокурор звернувся з письмовою заявою щодо надання невикористаних 12 календарних днів додаткового відпочинку, оскільки під час основної щорічної відпустки він перебував на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні одного із сумських медичних закладів. До офіційної заяви заступник прокурора області додав медичні довідки про тимчасову непрацездатність з 7 по 18 серпня 2017 року.

«Однак досудовим розслідуванням зібрано достатньо доказів того, що в зазначений період часу на стаціонарному лікуванні в указаному в офіційній медичній документації інфекційному боксі перебували дві жінки, а заступник прокурора області відпочивав у с. Поляниця Яремчанського району Івано-Франківської області. Таким чином прокурор незаконно заволодів бюджетними грошовими коштами у сумі понад 21 тис. грн.», — написала Сарган.

У середу, 18 жовтня, заступнику прокурора Сумської області вручено повідомлення про підозру за ч. 1, 4 ст. 358 (підроблення та використання завідомо підробленого офіційного документа) та ч. 1 ст. 190 (заволодінні чужим майном шляхом обману) КК України.

Водночас лікарю, яка видавала заступнику прокурора області завідомо неправдиві офіційні довідки, вручено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення ) КК України.

Поділитися в соціальних мережах: