Житель Сумщини добровільно здав зброю правоохоронцям (+ФОТО)

З початку року сумськими правоохоронцями вилучено 11 одиниць вогнепальної зброї. Ще одну мисливську рушницю до поліції було здано добровільно.

Розраховує отримати дозвіл на реєстрацію зброї 36-річний житель Сумського району, який звернувся до інспектора дозвільної системи місцевого відділу поліції із заявою про знайдену мисливську рушницю марки «ІЖ-49» калібра16мм. Чоловік розповів інспектору, що знайшов її напередодні в лісосмузі, коли вигулював свого собаку. Дізнавшись із засобів масової інформації, що за законом передбачено порядок реєстрації добровільно виданої гладкоствольної зброї, вирішив скористатись такою можливістю.

Наразі рушницю поліцейські прийняли у чоловіка на тимчасове зберігання, допоки він отримає відповідний дозвіл на носіння та користування зброєю, та підготує відповідні умови для її безпечного зберігання.

«Громадяни, які добровільно здали правоохоронним органам зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності, — говорить заступник начальника ГУНП області Володимир Бабич. — Крім того, власники мисливської нарізної та гладкоствольної зброї, які ще не мають відповідні дозволи на її користування та зберігання, повинні звернутись в дозвільну систему за місцем проживання та зареєструвати її в передбаченому законом порядку».

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: