Злочин і кара: чоловік і жінка, що вкрали гроші з храму, потрапили до лікарні

Подружжя, яке обібрало сумський храм, поліцейські розшукали в лікарні.

Зловмисники опинились на лікарняних ліжках після того, як після скоєння злочину їх самих відлупцювали невідомі. Нагадаємо, що це подружжя викрало гроші зі скриньки для пожертв, які люди залишали на благоустрій храму. Встановлена в храмі камера відеоспостереження чітко зафіксувала їх дії, що значно спростило поліцейським роботу по їх пошуку.
Дізнавшись, що зі скриньки для пожертв хтось викрадає гроші, які люди жертвували на храм, священик встановив у приміщенні церкви камери спостереження. І досить скоро вони зафіксували чоловіка, що скоював крадіжку грошей, та жінку, яка його прикривала.
Відео, яке пан отець виклав в мережу Інтернет, вже за якихось півгодини потрапило на очі дільничному офіцеру поліції. Правоохоронець відразу ж упізнав на ньому давніх «знайомих»: 40-річного чоловіка та його 32-річну дружину. Чоловік вже був судимий за крадіжки та злочини пов’язані з наркотиками. Жінка теж раніше притягалася до кримінальної відповідальності за наркотики, крадіжки та несплату аліментів на утримування своєї малолітньої дитини. І чи не щодня, аби роздобути грошей на їжу та наркотики, подружжя когось одурювало чи обкрадало.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. За крадіжку, вчинену повторно, або за попередньою змовою групою осіб, кримінальне законодавство передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
У ході розшуку впізнаних на відео крадіїв працівники поліції виявили їх в одній з лікарень. Як з’ясувалося, потрапили вони туди після того, як наступного дня після крадіжки з церкви, на виїзді з Сум, їх відлупцювали кілька чоловіків. Будь-які пояснення з цього приводу обидва постраждалі поліції надавати відмовилися з власних міркувань та повідомили, що претензій ні до кого не мають. Карма…

Поділитися в соціальних мережах: