ПФК «Суми» на виїзді заробляє очко

ПФК «Суми» на виїзді протистояв Івано-Франківському «Прикарпаттю». На стадіоні «Рух» підтримати свою команду зібралося близько двох тисяч вболівальників, але підтримка фанів не дуже допомогла прикарпатцям. Сумчани відкрили рахунок в середині першої 45-хвилинки. Лиховидько увійшов в штрафну та пробив повз воротаря 1:0. Господарі поля зуміли відігратися лише перед свистком на перерву. У другому таймі франківцям довелося догравати удесятьох після видалення одного з гравців, але скористатися цією ситуацією сумчани не змогли. У підсумку матч «Прикарпаття» - «Суми» закінчився з результатом1:1. Наступний матч ПФК «Суми» зіграє у п’ятницю, 12 жовтня - в Суми завітає один із лідерів 1 ліги - футбольний клуб «Колос» (село Ковалівка, Київської області).

ПФК «Суми» на виїзді протистояв Івано-Франківському «Прикарпаттю». На стадіоні «Рух» підтримати свою команду зібралося близько двох тисяч вболівальників, але підтримка фанів не дуже допомогла прикарпатцям. Сумчани відкрили рахунок в середині першої 45-хвилинки. Лиховидько увійшов в штрафну та пробив повз воротаря 1:0. Господарі поля зуміли відігратися лише перед свистком на перерву. У другому таймі франківцям довелося догравати удесятьох після видалення одного з гравців, але скористатися цією ситуацією сумчани не змогли. У підсумку матч «Прикарпаття» – «Суми» закінчився з результатом1:1. Наступний матч ПФК «Суми» зіграє у п’ятницю, 12 жовтня – в Суми завітає один із лідерів 1 ліги – футбольний клуб «Колос» (село Ковалівка, Київської області).