Сумчани майже вдало зіграли з аутсайдерами групи

Баскетболісти «СумДУ» у рамках 8-го туру Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі грали на виїзді проти кременчуцького «Кременя-ДЮСШ-2». Матч наші хлопці почали впевнено – виграли першу чверть +9, але другу провалили і на велику перерву господарі пішли вже з перевагою +2. Більше кременчуцькі юнаки перевагу не втрачали, і виграли матч з рахунком 85:79. Наступного дня, після прикрої і навіть безглуздої поразки, сумчани не дали господарям жодних шансів, перемігши з розгромним рахунком – 73:102 . Після цієї перемоги у сумчан 7-е місце в групі один Вищої ліги. Нагадаємо, що 12 грудня у спортивному залі УАБС всіх любителів баскетболу чекає приємний сюрприз – гра у відповідь в рамках Кубка України, на яку до Сум приїде володар Кубка і Суперкубка України та чинний чемпіон країни – БК «Дніпро».