“Антитіла” – “Фортеця Бахмут”. Офіційне відео вже подивилися більше 7 млн разів

Пісня «Фортеця Бахмут» гурту «Антитіла» з початку лютого стала справжнім хітом. Тоді колектив презентував відеокліп на пісню, який посилює її «претензії» на статус головного воєнного бестселера, принаймні в рок-жанрі. Нічого дивного. Пісня шалено потужна, плюс подвиг, який кожен день творять наші неймовірні захисники у Бахмуті, спостерігає уся держава, весь світ!

Три доби знімальна група з чотирьох чоловік знімала матеріал, звичайно, під Бахмутом – повсякденну роботу розрахунку американської 155-міліметрової гаубиці «М777» 59-го гаубичного артдивізіону 45-ї окремої артилерійської бригади Збройних сил України.

Тільки на снарядах, які нищили окупантів, наші захисники цього разу писали цитати з тексту (до речі, досить сильного) пісні – в цьому полягає творча ідея кліпу.

З коментаря гурту на своїй сторінці в Ютуб-каналі зрозуміло, що самі музиканти для кліпу знімалися на Льодовому стадіоні в Києві. А під Бахмут знімальна група привезла обладнання вартістю більше трьохсот тисяч гривень.

Спонсор, звісно, ризикував обладнанням. Адже артилеристи виїжджають на вогневі позиції досить близько до лінії фронту, а контрбатарейну боротьбу ніхто не скасовував.

Результати роботи розрахунку «М777» (влучання по техніці і боєприпасам окупантів) за час зйомок матеріалу також показані в кліпі – їх знову ж таки, в звичайному режимі знімали оператори безпілотних літальних апаратів, які коригували вогонь.

Всі бійці розрахунку також показані у кліпі крупним планом:

«…Боятися – не гріх. Гріх – зрадити своїх…»

На сьогодні цей потужний кліп подивилися на офіційній сторінці гурту понад 7 мільонів разів.

real-vin.com