Рецензія на книгу Євгенії Кузнєцової “Спитайте Мієчку”

Шукаєте легку літню історію? Тоді книга «Спитайте Мієчку» – саме для вас. Авторка створила розповідь, яка дозволяє відволіктися від сірих буднів та поринути у світ українського села. Видання є представником сучасної української прози. Книга неодмінно сподобається усім, хто хоче перезавантажитися та крокувати далі.

Про автора

Євгенія Кузнєцова – українська письменниця та перекладачка, яка народилася в Кривому Розі. Євгенія закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Згодом авторка закінчила Університет Деусто, де здобула ступінь доктора філософії в галузі міжнародних та міжкультурних досліджень. Також Євгенія Кузнєцова працювала у газеті, досліджувала медіапростір в Україні та перекладала літературу різних жанрів. Проте згодом авторка відчула бажання написати щось самій та втілила свою мрію у життя. Перша книга під назвою «Готуємо в журбі» вийшла у 2020 році.

Про книгу

Книга «Спитайте Мієчку» вийшла у 2021 році. У центрі сюжету – Мієчка (Соломія), яка повернулася із-за кордону і тепер роздумує, як жити далі. Для цього вона приїжджає до будинку своєї бабусі разом із сестрою. Згодом прибувають і інші родичі. Мієчка прагне розібратися зі своїми душевними травмами та згадати досвід минулих поколінь. І це дуже легко зробити, повернувшись у будинок свого дитинства.

Рецензії на книгу

Книга «Спитайте Мієчку» сподобається тим, хто хоче повернутися у дитинство. Українська хата у селі, велика родина та бабуся, до якої можна прийти з будь-яким питанням. Сюжету як такого немає – жінки діляться своїми проблемами, які у своїй більшості пов’язані з чоловіками та материнством. Також авторка не уникає теми українсько-російської війни.

Особливу увагу авторка приділяє опису природи. Читач одразу ж відчуває атмосферу українського села, яблуневого саду, старої української хати.

«Спитайте Мієчку» – легка та необтяжлива історія, що легко читається. Вона безперечно сподобається усім, хто хоче поностальгувати й згадати своє дитинство. При цьому читачу також є над чим поміркувати, адже Євгенія Кузнєцова порушує питання, які зберігають актуальність і сьогодні

Чому варто прочитати.

Книжка «Спитайте Мієчку» варта прочитання, оскільки вона дає можливість поглянути на життя з іншої перспективи, поміркувати, як ті чи інші події впливають на людей. Крім того, авторка зробила історію Мієчки та інших жінок зрозумілою та доступною для читачів. Книгу багато хто може асоціювати із власною родиною і зрозуміти, що це – найдорожче, що у нас є. Отже, рідних треба завжди берегти та підтримувати.

Бажаєте прочитати книжку «Спитайте Мієчку»? Купити її дуже легко – завітайте до нашого книжкового магазину «Yakaboo» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт). Якщо ви живете в іншому місті або бажаєте зекономити час, придбайте книжкову або електронну версію за вигідною ціною на сайті Національної книжної платформи України. Заради того, щоб ви більше читали, доставка продукції здійснюється у всі міста України.

Виникли запитання? Дзвоніть за телефоном 0(800)–600–505.