Без імплантів та з незаплямованою репутацією: організатори конкурсу “Міс Україна” не можуть знайти 25 конкурсанток

Організатори конкурсу “Міс Україна” не можуть знайти 25 конкурсанток з природною вродою та незаплямованою репутацією. У дівчат не повинно бути імплантів, наколотих губ, нарощеного волосся і татуювань.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Кастинги вже почалися, але організатори б’ють на сполох: відповідних учасниць практично немає.

Виявилося, що 25 дівчат з ідеальною репутацією та без штучних деталей у зовнішності знайти непросто. Згідно з правилами, конкурсантки повинні бути без імплантів, наколотих губ, нарощеного волосся і татуювань. Такий ось жорсткий набір правил.

Якою має бути учасниця конкурсу “Міс Україна”:

без імплантів;
з природними, без збільшення, губами;
без татуювань;
без нарощеного волосся;
з незаплямованою репутацією.

«Наші дівчата дуже люблять фотошоп, і, коли ми запрошуємо їх в офіс, іноді приходить зовсім інша дівчина», – розповіла директорка конкурсу і його власниця Вероніка Щипцова.

Одна з основних проблем, яка псує репутацію конкурсу, каже директорка, – це надання дівчатами ескорт-послуг. Це категорично заборонено. Щоб встановити це, перевіряють соцмережі і ставлять чимало запитань.

“Ми запитуємо про якісь інтелектуальні й моральні цінності. Якщо вона запитує про вартість участі, про те, які перспективи фінансові дасть їй перемога в конкурсі, то це зовсім інше”, – зазначила Вероніка Шіпцова.

Багато дівчат, йдучи на кастинги, не розуміють, що у них буде купа роботи: відвідування культурних заходів, благодійність і спортивний табір – підготовка до самого конкурсу. Це також відсіває багато претенденток. Якщо на Міс світу потрапить дівчина із заплямованою репутацією, це дискредитує всю країну.

mv.org.ua