Фільм про українську мрію: MONATIK презентував байопік «Вечно танцующий человек»

У перший день літа Дмитро Монатік презентував байопік «Вечно танцующий человек». Це історія життя та творчих пошуків українського музиканта на шляху до мрії. Це стрічка про мотивацію, про те, як знайти в собі сили пройти через всі перешкоди та стати культовим артистом.

Арт-перформанс та запальна вечірка

Прем’єру біографічної стрічки «Вечно танцующий человек», яка відбулась 1 червня, Дмитро Монатік присвятив до другої річниці свого грандіозного стадіонного шоу «LOVE IT ритм». Презентацію відвідали колеги Дмитра, журналісти, блогери та шанувальники творчості культового музиканта. Серед гостей відзначились: Катерина Осадча, DOROFEEVA, Володимир Дантес, Соня Плакидюк, Гарик Корогодський, alyona alyona, Олексій Дурнєв, Позитив, Іван Фролов, та багато інших. На прем’єрі була присутня і родина Монатіка: дружина Ірина та сини.

Подія розпочалась з незвичайного перформансу, ексклюзивно розробленого київською арт-командою uzahvati. Імерсивний пролог стартував від Палацу спорту і тривав до стадіону «Олімпійський», де і відбулась прем’єра фільму. Біографічна стрічка «ВТЧ» поки що демонструється в мережі кінотеатрів «Оскар» з 3 по 9 червня, але телепрограма Meta.ua неодмінно повідомить, коли можна буде подивитись фільм по телевізору.

Після офіційної частини розпочалась запальна вечірка з піснями та танцями. Гості не стримували емоції та звернулись до MONATIK з проханням створити нове шоу на стадіоні «Олімпійський».

Мотиваційна історія про шлях до мрії

Робота над стрічкою тривала близько трьох років, а підготовчий процес зайняв майже 7 років: впродовж цього часу режисер Артем Григорян фільмував гастролі, мандрівки, найвизначніші концерти MONATIK та його команди. Результатом кропіткої роботи стала історія про становлення творчої особистості: від юності в Луцьку до масштабних шоу. Насамперед це мотиваційна розповідь про шлях до мрії та віру у свої можливості. Мета проекту: показати, що не можна здаватись, коли весь час чуєш у відповідь «ні». Треба наполегливо йти уперед – тільки так можна стати успішним сучасним музикантом.

Відверта розповідь, яка пролунала з екрана, настільки вразила глядачів, що деякі з них не змогли стримати сліз. «Вечно танцующий человек» – це фільм, в якому кожен знайде для себе щось цікаве та отримає можливість подивись на виконавця MONATIK з незвичайного ракурсу. Блогер Олексій Дурнєв відзначив, що ця стрічка допоможе молодим хлопцям та дівчатам повірити в себе, надихне на подолання перешкод на шляху до мрії.

 

Поділитися в соцмережах: