Картини від бійця ЗСУ: сумчанин Євген Олійник продає роботи й збирає на ремонт авто

У Сумській обласній науковій бібліотеці презентували виставку “Фарби війни” військовослужбовця Збройних Сил України Євгена Олійника. Сам боєць зараз несе службу, тому відкриття експозиції відбулося без нього.

Брат чоловіка розповів, що Євген малює з дитинства.

“Була тяга у нього до цього завжди. Він обличчя малює, карикатури, портрети, мультяшних персонажів”, – пояснив брат військового Артем Олійник.

Картини Євген пише і вдома, і під час несення служби, розповіла його мама. Створює їх акриловими фарбами. З початку повномасштабної війни чоловік пішов на фронт – захищати країну.

“Це було його добровільне рішення, з першого дня війни він пішов захищати наше місто, а потім з березня він записався до лав ЗСУ. І як в гарячій точці був, він малював, коли вільна година, напевно, була. Це для мене був такий сюрприз, я не очікувала”, – сказала мама Євгена Олійника Ольга.

Гроші, які зберуть від продажу картин, Євген планує використати для ремонту автомобілів, що допомагають виконувати бойові завдання з захисту країни.

“У нашому холі завжди проводяться виставки картин, це не перша з них. Ми завжди раді тому, що у нас такі творчі люди представляють свої можливості. Сьогоднішня виставка визначна для нас, том що картини представлені сином однієї нашої співробітниці, він військовослужбовець. Всі сумчани зможуть їх подивитися, і не тільки подивитись, а й допомогти нашим Збройним Силам”, – зазначила в. о. директорки Сумської обласної наукової бібліотеки Валентина Кальченко.

У холі бібліотеки переглянути картини можна буде впродовж тижня. Після цього їх експонуватимуть в МЦ “Романтика” до 23 липня.

Суспільне