Молода актриса з Шостки знялася в українському серіалі та зібрала 1 млн. грн. для ЗСУ

Шосткинка Ангеліна Прилепа зіграла у серіалі «Ловець снів», який виходить на телеканалі «1+1».

Актриса-початківець знялася у 69 серії у ролі подруги головної героїні. Попри те, що вона ще тільки студентка (навчається у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв), цене перша її акторська робота. Ангеліна Прилепа також зіграла у детективному серіалі «Слід» на телеканалі СТБ.

«В академії я навчаюся акторській майстерності і хочу не тільки зніматися у кіно, а й розпочати театральну кар’єру. Мені дуже подобається атмосфера театру. Це щось неповторне! Вірю, що настане час і я вийду на сцену одного з відомих театрів Києва», – говорить в інтерв’ю Шостка.INFO Ангеліна Прилепа.

Вона народилася у Шостці, у 2020 році закінчила Шосткинську школу-ліцей. Після початку повномасштабної війни росії проти України знайшла прихисток у Литві. Там прожила рік, але потім повернулася до рідної країни. Зізнається, що за кордоном було складно – інший менталітет, мовний бар’єр…

«У Литві приємні люди, дуже допомагають українцям, але Україна – це мій дім, і кожного дня я думала про повернення додому», – розповідає наша землячка.

Шостка для неї є місцем сили. Раз на декілька тижнів вона обов’язково приїжджає до рідного міста.

Окрім навчання, акторської кар’єри Ангеліна займається волонтерством. Спочатку допомогла одному з підрозділів, а потім постійно стала проводити збори коштів на потреби ЗСУ. За час волонтерської діяльності зібрала 1 млн. грн. До речі, зараз Ангеліна оголосила збір коштів на автомобілі для військових. Допомогти можете і ви! Посилання на банку «Монобанка» тут.