«Містичні Суми»: містян та гостей запрошують на костюмовані екскурсії містом

20 липня відбулася презентація проєкту «Костюмована екскурсія «Містичні Суми». Пілотна екскурсія пройшла для спеціально запрошених гостей.

Проєкт реалізований за допомогою стипендіальної програми Goethe-Institut та House of Europe та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Керівницею проєкту «Костюмована екскурсія «Містичні Суми», стипендіаткою Інституту Гете, стала наукова співробітниця Наталія Петренко, за творчим задумом якої і реалізовано екскурсію за відповідним маршрутом. Туристичний маршрут «Містичні Суми» був розроблений у 2020 році. 2023 року екскурсію доповнили живими цікавими персонажами. Для маршруту розроблено 7 образів, пошиті відповідні костюми, підібрані аксесуари, що їх доповнюють. Завдяки спільним зусиллям творчих особистостей та небайдужих громадян нашого міста проєкт успішно втілений у життя.

25 та 27 липня будуть проведені ще дві костюмовані екскурсії в рамках Тижня екскурсій від Агенції промоції «Суми». Проте, як зазначають організатори, проєкт є довготривалим, і Суми побачать ще не одну костюмовану екскурсію.

Запис за телефоном: (095) 427 6237 – з вівторка по неділю з 11:00 до 18:00.