Міська галерея в Сумах запрошує на дві нові виставки

У вівторок, 27 лютого, в міській галереї відкриються дві нові виставки.

О 16:00 відкриється виставка Костянтина Орлова «Моя Україна», присвячена 75-річчю автора.

«Життя складне, але кожна людина повинна бачити й милуватись навколишнім світом, робити своє життя повноцінним, бачити природну красу, цінувати кожен прожитий тобою день. Усе це варте нашого життя», – таким закликом запрошують на виставку її організатори.

Годиною пізніше, о 17:00, відкриється виставка «Малюємо українською». Це – результат спільного проєкту просвітницької платформи UA Heritage, Національного музею декоративного мистецтва України та Глобального договору ООН в Україні.

Експозиція складається з малюнків, створених дітьми та підлітками віком від 6 до 18 років, – переможцями Міжнародного конкурсу юних митців «Малюємо українською». Презентація унікального проєкту відбулась торік у лютому в Національному музеї декоративного мистецтва в Києві. Відтоді виставка мандрує Україною та світом.

«Кожна робота – це авторське бачення улюбленої літери, а також предметів та образів назви яких починаються на певну букву української абетки. Це апогей креативу та буяння фарб» – говорять про виставку в міській галереї.

Вхід на обидві виставки – вільний (вул. Соборна 27). Працюватимуть вони з 27 лютого по 10 березня.