Нова сучасна бібліотека в селі Дернове Тростянецької громади викликає захоплення і приємно вражає

30 вересня у нашій країні відзначили Всеукраїнський день бібліотек. Це свято для Тростянецької громади стало ще одним приводом відкрити оновлений, сучасний заклад культури.

Не кожне місто може похвалитися такою сучасною, гарно облаштованою та укомплектованою сучасною бібліотекою, яка відтепер є у селі Дернове.

“Попри, війну, підступно розв`язану російським агресором, українські люди повинні мати місце для культурного відпочинку, творчого та інтелектуального розвитку, а ще – знаходити необхідну інформацію, мати психологічну підтримку, щире спілкування та душевний відпочинок.
Саме таким інформаційно-культурним осередком і стане для дернівчан оновлена бібліотека”, – переконані у Тростянецькій міській раді.

Осучаснені, повністю модернізовані простори з новими меблями, технічними засобами для цікавого дозвілля та оновленим бібліотечним фондом вразили як дітей, так і більш старше покоління.

“Після нашої перемоги ті сільські заклади культури, які не ремонтувалися десятиліттями, обов’язково отримають нове життя”, – запевнив очільник Тростянецької ТГ Юрій Бова.