Охтирчанка дебютувала на сцені Київського нового музичного театру в головній ролі

Легендарна бродвейська історія кохання — п’єса Вільяма Гібсона «Двоє на гойдалках», що написана у 1958 році, до сьогодні популярна. Ця неймовірна історія перенесе вас до Нью-Йорку в епоху джазу 50-х.
У Київському новому музичному театрі постановку легендарної п’єси здійснив режисер Антон Поляков. Найперші п’янкі акорди живої гри на фортепіано розгортають долю двох самотніх сердець, які зустріли одне одного поміж хмарочосів і тісних вуличок. Джеррі і Гітель вирішили піти на ризик.
У дуеті з актором Олександром Левицьким в ролі Гітель вперше на сцену вийшла актриса – охтирчанка Варвара Вербицька.
Випускниці театрального колективу «Асорті», а нині студентці ІІ курсу Київського Національного університету театру, кіно і телебачення імені І.Карпенка-Карого, довірили складну роль, з якою вона блискуче впоралася.
На свій дебют Варвара запросила вчителів – педагога університету, професора кафедри акторського мистецтва та режисури драми, заслужену артистку України Євгенію Гулякіну та керівника театрального колективу «Асорті» Охтирського міського центру культури і дозвілля «Кнєжа» Світлану Корнієнко, яка приїхала до Києва разом з учасницею колективу Ілоною Мельник.
Євгенія Олександрівна дала високу оцінку виступу своїх учнів (О.Левицький закінчив курс педагога Гулякіної), вказавши, що не всім навіть досвідченим акторам вдається втілитись в образ так органічно й достовірно.
А режисер вистави Антон Поляков відзначив темперамент і працьовитість молодої актриси, її стовідсоткове попадання в образ.