Поезії тростянчанина Володимира Шелеста увійшли до альманаху “Оксамитова пора”

У листопаді 2023 року хмельницьке видавництво «Лілія» презентувало примірник альманаху «Оксамитова пора». Серед авторів – тростянчанин Володимир Шелест, пише trostianets.city.

Володимир Шелест – уродженець Тростянця. Навчався на філологічному факультеті Сумського державного педагогічного університету. Писати почав ще у шкільні часи, а потім продовжив, коли навчався в університеті.

“Це вперше мої твори потрапили до книги. Раніше було декілька публікацій на сторінках газети «Круглий двір», на поетичній сторінці. На початку свого творчого шляху я писав російською, бо вивчав російську філологію, а потім відчув, що українською мені ближче. Зараз експериментую – пишу англійською”, – розповідає Володимир Шелест.

Володимир є автором текстів багатьох пісень, які виконує тростянецький гурт «Дорога-21».

Зізнається, що вже думав й про написання прози:

«Є ідея написати щось прозове серйозного обсягу, але поки не наважуюся, то довготривала праця».

“Для мене творчість – це спосіб життя. Про монетизацію цього виду мистецтва я не задумувався. Я ніколи не прагнув визнання. Для мене поезія – це спосіб емоційного переживання і реакції на моральність. Можливо, це спосіб психотерапії, але зворотний зв’язок з читачем також важливий, бо творчість виникає під час спілкування. Саме тому гасло нашого гурту – «Музика – це люди». Звичайно, я радію, коли моя творчість подобається та цікавить людей».


Літературний альманах “Оксамитова пора” має 200 сторінок. Він розрахований на широкий загал читачів. У книзі надруковані роботи 34 авторів з різних куточків України.