«Сумські мовники героїчно протистоять російській пропаганді» – Ольга Герасим’юк стала гостею проєкту «Persona»

У рамках проєкту «Persona» разом із головою Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольгою Герасим’юк поговорили про діяльність медійників на Сумщині:

«Всі наші сумські мовники вони героїчно протистоять російській пропаганді. Я рада, що наші колеги-журналісти героїчно працюють. Я цікавилась, дивилася, які програми вони роблять, у таких умовах, коли розбита інфраструктура, коли бракує людей, коли немає реклами та фінансування. Ті люди, які лишилися та працюють, демонструють просто вершину героїзму – і професійного, і людського» – зазначила пані Ольга.

Не оминули й тему втручання російських пропагандистів на українські частоти. Втім вже є варіанти вирішення цієї проблеми, говорить Ольга Герасим’юк:

«Знайшли дві громади та місця, в яких треба побудувати телевежі. Вони вже у процесі побудови, будемо пришвидшувати. Розмовляли з очільником обласної військової адміністрації, цю проблему обговорили. Ми домовились про те, що це треба швидше зробити, щоб забезпечити більше покриття».

Також під час інтерв’ю говорили про:

  • російську пропаганду в українських медіа;
  • блокування російських пропагандистів у Європі;
  • досвід Ольги Герасим’юк в роботі на телебаченні;
  • збереження культурної спадщини на Сумщині.

Повний випуск можна переглянути ТУТ: