Творчі колективи СумДУ допомагають збирати кошти на потреби ЗСУ

Творчі колективи Сумського державного університету взяли участь у благодійному заході на підтримку ЗСУ та територіальної оборони «Віримо. Знаємо. Надихаємо. Разом до Перемоги».

Організатори заходу: громадські організації «Милосердя Сумщини» й «АРТ Крила», а також Сумський національний театр ім. М. Щепкіна й Сумська обласна філармонія. Учасниками заходу стали дитячі та юнацькі творчі колективи м. Суми та Сумської області, повідомляє сайт університету.

СумДУ на благодійному концерті представляли учасники відкритого молодіжного театру «Кураж» (керівник Ірина Небилова) і хореографічна студія «Suzirya & Paradise» (керівник Людмила Крамінська).

У зв’язку із повітряними тривогами в день проведення заходу благодійний концерт довелося перевести в режим онлайн – виступи учасників були записані на відео.

Учасники театру «Кураж» підготували творчий проєкт «Юність, опалена війною. Незламна Поезія» – вірші та поетично-музичні композиції про сучасну жахливу війну. Хореографічна студія «Suzirya & Paradise» представила танцювальні постановки «Будь зі мною», «Чекай мене, коли все мине», «Наша Галя балувана». За особистий внесок у забезпеченні цілісності та суверенітету України, за самовідданість, патріотизм та активну громадську позицію керівникам колективів, які взяли участь в благодійному концерті, були вручені подяки.

«Війна тимчасова, але мистецтво та краса вічні! Ми всі разом наближаємо нашу Перемогу! Все буде Україна!», – підкреслила керівник відкритого молодіжного театру «Кураж» Ірина Небилова.