У Бурині місцеві артисти збирали кошти на підтримку захисників

Працівники Буринського будинку культури провели чергову акцію на підтримку воїнів-земляків.

На рахунку закладу чимало проєктів, які стосуються як організації дозвілля мешканців громади, так і благодійних заходів на підтримку захисників.

Днями учасники народного аматорського ансамблю «Троїсті музики» спільно з керівником колективу Світланою Головко та очільницею закладу Ілоною Ігнатенко у черговий раз провели подібну акцію. Пісні у виконанні «Троїстих музик» лунали на ринковій і центральній площі, у магазинах. Небайдужі містяни, буринські та приїжджі підприємці опускали пожертви в спеціальну скриньку.

Колишня солістка будинку культури Людмила Коробкова передала для захисників 1000 гривень. Пані Людмила – звичайна українська пенсіонерка, але змогла (так як і багато інших пенсіонерів) виділити частину пенсії для підтримки наших військових.

Під час акції зібрано кошти у сумі 7590 гривень, які будуть додані до загальної суми, що потрібна земляку-військовослужбовцю та його побратимам на тепловізор.

На рахунку працівників Буринського будинку культури – придбання бронежилетів, плитоносок, тепловізорів, запчастин для автомобілів, інша дороговартісна амуніція, кілометри маскувальних сіток.