У Сумах відбудеться фестиваль електронної музики та смачної їжі

У дворику на вулиці Кузнечній, 2 пройде фестиваль електронної музики «Не сам не вдома», який громадська організація «Місто розумних» організовує спільно з Цукром. Він відбудеться 14 січня. Під час фестивалю виступлять три місцеві діджеї та виконавці з інших міст, також сумчан чекатиме програма від ведучого, стендап Фелікса Редьки та можливість купити речі місцевих брендів.

Фестиваль «Не сам не вдома» почнеться 14 січня о 14:00, а закінчиться о 20:00. Протягом 5 годин на сцені гратимуть сумські діджеї Skiny, Taline і Delight. Окрім них, на фестиваль завітають гості з Одеси та Києва: C.J.Plus та Данило Хомутовський — автор «Бездушного Електро».

Виступи діджеїв супроводжуватиме сумський ведучий Рім Фондіков. Додатково, о 16:00, організатори готують стендап коміка Фелікса Редьки із програмою «Найкраще за 2022, останній раз в 2023», який пройде у приміщенні Розумного Хабу, поруч із двориком. Квиток на цей виступ продається окремо і коштує 100 гривень. Разом із ним ви також зможете потрапити на основний фестиваль, що відбуватиметься у дворику.

Протягом усього фестивалю працюватиме фудкорт із ятками місцевих підприємців, серед яких «Batista», «Bottle&Cup», «Che’s», «Інший гриль» і «ПаТронАт». Усього організатори планують влаштувати 6 гастроточок із їжею та напоями.

Також на заході можна буде придбати продукцію сумських брендів, зокрема виробників одягу «Kolos» і «Rozmova», свічок «candle.shosho» та «Bonfire», а також фірмовий мерч «Цукру». Поруч із фудкортом і ятками діятиме виставка робіт сумської дизайнерки Віталії Мурай, які також можна буде придбати.

Щоб отримати квиток на фестиваль, необхідно зробити благодійний внесок розміром 100, 150 чи 200 гривень. Отримані кошти організатори спрямують на соціальну ініціативу на краудфандинговій платформі Ц.Зміни.