У Тростянецькій громаді відроджують традиційні українські ремесла

Культурна сфера – важлива частка життя громади, бо вона здатна додати душевних сил кожному у воєнних реаліях сьогодення й надихнути на перемогу. Відомо, що творча праця відволікає, заспокоює, поліпшує настрій та вчить створювати красу власноруч.
Саме з цією метою, а ще – задля прищеплення дітям та молоді любові до народних традицій та навчання традиційним українським ремеслам Тростянецький центр культурних послуг у співпраці з Палацом дітей та юнацтва започаткував проведення майстер-класів у сільських закладах культури – у оновлених сучасних бібліотеках, де затишно, з комфортом можна провести дозвілля.
Перший майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки провела для дітей села Білка відома майстриня української вишивки, досвідчена викладачка Палацу дітей та юнацтва Ольга Кулібаба. Захід пройшов у приміщенні Білківської оновленої бібліотеки, він залишив по собі гарні враження у всіх учасників.
“Майстер-класи плануємо проводити у сільських закладах культури не рідше, ніж раз на тиждень. Майстри народних промислів будуть навчати дітей виготовленню іграшок у національному стилі, патріотичних прикрас та сувенірів, прикрас з бісеру, виробів із природних матеріалів. Все це розвиватиме творчі здібності сільських діток, креативне й нестандартне мислення, комунікативні навички”, – прокоментував Сергій Крюков, директор Центру культурних послуг.