У Тростянецькій громаді за 3 роки відкрили низку сучасних бібліотек

За 3 роки у Тростянецькій громаді, окрім Тростянецької публічної бібліотеки, відкрилися сучасні інформаційно-культурні простори в “Цукрозаводському” мікрорайоні міста, селах Кам’янка, Люджа, Солдатське, Білка, Ницаха.

Тростянецька публічна бібліотека після осучаснення та оновлення стала користуватися неабиякою популярністю як у школярів, так і у дорослого населення громади.

На відкритті бібліотеки присутніх приємно вразили усіх книголюбів яскравий сучасний дизайн приміщення, яке включає в себе зону обслуговування читачів дорослого віку, коворкінг-центр для молоді, соціальне кафе, конференц-залу, інтернет-центр.

З міського бюджету на капремонт Тростянецької публічної бібліотеки виділено 2 млн. 194 тис. грн., та 50 тис. грн. з державного бюджету на придбання меблів. Бібліотечні полиці заставлені різноманітними новими книжками, які закуплено за кошти міського бюджету та прийнято в дар від меценатки пані Sibylle Strack-Zimmermann, яке є пра-правнучкою Леопольда Кеніга. Благодійниця пані Sibylle Strack-Zimmermann перерахувала на книжки для бібліотеки близько 265 тисяч гривень.