Юні вихованці шосткинського фольклорного ансамблю розповіли, як колядували у давнину

Справжній вертеп та різдвяну вечерю представили журналістам ШосткаNews.City юні вихованці народного фольклорного ансамблю «Любисток» під керівництвом Тетяни Стегайло. А ще – розповіли про головні традиції святкування Різдва та заспівали колядок.

Ясла з маленьким Ісусом, Діва Марія, пастухи та янголи – усі ці невід’ємні персонажі та атрибути вертепу нагадали, що зовсім скоро прийде одне з найголовніших релігійних свят – Різдво Христове. До нього вихованці народного фольклорного ансамблю «Любисток» підготувалися, як завжди, – дотримуючись усіх українських звичаїв та традицій.

«У цьому році попри війну ми, як і завжди, готувалися до Різдва – вивчали з дітьми дуже багато колядок. Вони відчувають, що це співає душа – тому виконують колядки не тільки із задоволенням, а і з таїнством», – говорить пані Тетяна.

Релігійні, дитячі, ліричні, козацькі – яких тільки колядок немає у репертуарі «Любистку»! Родзинкою творчої скарбнички фольклорного ансамблю є колядки та щедрівки нашої місцевості – записані від старожилів Локотків та села Собичеве.