Актрисі з легендарного фільму вже 101 рік, а вона все така ж справжня Леді

Є фільми погані, є хороші, а є – на століття. Такі картини завжди актуальні, вони існують поза часом і місцем, і однією з них є «Звіяні вітром». Один лише акторський склад цієї картини вартий захоплення.

Вже нікого в живих не залишилося з акторського складу, крім Олівії де Хевіленд. У легендарній кінострічці вона зіграла ніжну й віддану Мелані Гамільтон.

Напевне, Олівії так вдалася ця роль ще й тому, що за походженням вона теж є справжньою леді, бо народилася й виховувалася у сім’ї англійських аристократів, більше 60 років прожила у Парижі.

1 липня 2017 року актриса відсвяткувала своє 101-річчя.
Олівія знімалася в кіно до 70 років, останні три десятиліття жінка живе тихим життям далеко від камер. Але про неї не забули.
На своє 101-річчя пані Олівія отримала звістку про те, що королева Великобританії дарувала їй лицарський титул “Дама-Командор”. Це друге за старшинством звання в лицарському Ордені Британської імперії.

Сама актриса поділилася, що дуже горда цим і рада такому подарунку. До слова, вона є найстарішим кавалером цього ордена і єдиним за всю історію імперії, кому дали це звання в такому поважному віці.

Джерело: newsoboz.org