Авторитетний майстер художньої фотографії презентував у Сумах виставку

12 квітня в Сумській міській галереї відкрилася виставка фотографа з Дніпропетровська Марка Мілова – одного з найавторитетніших майстрів в українській художній фотографії.
Виставка називається «Избранное» і є зібранням робіт з різних періодів творчості фотохудожника. Більшість із них виконані в техніці срібно-желатинових відбитків, яку ще іноді називають «живою фотографією». Є й цифрові знімки.
В експозиції – кілька розділів. У більшості – це портрети друзів фотографа, образи яких об’єднує внутрішній світ, який робить їх зовні різні обличчя однаково гарними. Чудова наречена в кедах – таке символічне прощання з дитинством, підкреслене й подружкою із зухвалою цигаркою в руці. Цікаві й урбаністичні пейзажі – вони виглядають, як кадри з фільму про подорож по якомусь місту з реальності, трохи паралельної нашій, де все одночасно знайоме і нове.
Окремо на мольберті стоїть одне з найсильніших фото експозиції – будинок, з вікон якого виривається пожежа сонця.
У цілому, виставка залишає відчуття свободи творчого польоту, навіть у явно постановочних роботах, і в той же час – класичності, бездоганності художнього смаку.

Експозиція також містить фрагменти з фотопроектів Марка Мілова «Поїздка в Європу» (2004), «Грузинський альбом» (2005), «Кримські пейзажі» (2007-2013).
Виставка триватиме до 24 квітня.

Джерело creativpodiya.com