До Сумського краєзнавчого музею безкоштовно передали конфісковані витвори мистецтва

Державні виконавці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) безкоштовно передали Сумському обласному краєзнавчому музею старовинні монети та витвори мистецтва.

Самовар Баташева початку ХХ століття, картина із зображенням жінки, вітальні листівки початку ХХ століття, франк 1929 року, копійка 1855 року, «50 копійок» 1922 року, «Денга 1731 рік» та інші старовинні монети хотіли незаконно перевезти через кордон, але їх вчасно конфіскували і залишили в Україні.

Комісія з розпорядження конфіскованим майном вирішила передати старовинні предмети Сумському обласному краєзнавчому музею і збагатити його колекцію.

Відтак, нові пам’ятки, що становлять історичну цінність, поновлять фонд краєзнавчого музею та збагатять світогляд його відвідувачів.

Конфісковане на користь держави майно, відповідно до чинного законодавства, зазвичай виставляється на продаж на електронних торгах арештованим майном. У разі відсутності охочих його придбати, інформація про лоти розміщується на сайті «OpenMarket». Кандидатури, що виявили бажання безоплатно отримати майно, звертаються з відповідними заявами до Комісії, котра вирішує питання щодо безоплатної передачі конфіскованого майна.