Із Конотопського центру культури зроблять сучасний багатофункціональний кінотеатр

Днями Конотопська міськрада провела розширену нараду з метою розгляду передпроектних пропозицій щодо проведення реконструкції міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» і благоустрою прилеглої території.

У нараді взяли участь представники НДІ «Східбудпроект» (м. Харків), архітектори, інженери, представники місцевих установ означеного напрямку роботи. На розгляд спеціалістам головний архітектор науково-дослідного інституту Вадим Хесін представив три проектних рішення:

1-й – мінімалістичний, він передбачає збереження будівлі в існуючому контурі, а основні роботи – у проведенні реконструкції глядацької зали.

2-й варіант – добудова сценічної коробки, що дозволить проводити кіноконцертні заходи та створить зал універсального призначення.

3-й – комплексна прибудова до існуючої будівлі, що дозволить суттєво збільшити об’єм глядацької зали та службових приміщень.

Означені проекти будуть детально вивчені спеціалізованими службами та винесені на розгляд пересічних мешканців міста. Після проведення обговорень та ремонтних робіт мешканці міста отримають сучасний багатофункціональний кінотеатр, повідомляють у мерії.

253