«Кіно просто неба» на Сумщині: як Роменщина приймала зіркових гостей

Вечір 13 червня зібрав у селі Пустовійтівка Роменського району близько 1500 відвідувачів. Усі вони завітали на безкоштовний перегляд українських фільмів, організований Благодійним фондом «МХП – Громаді».

Проєкт почав діяти у червні. До вересня 2021 року організатори планують охопити кінопоказами 9 областей і відвідати 48 сіл, селищ та містечок, де працюють підприємства холдингу МХП. Пустовійтівка – 4 зупинка туру, пише The Sumy Post.

У центрі села поставили кіномобіль із великим LED-екраном та якісною звуковою апаратурою. Люди розташувалися на галявині поряд. О 17:50 почався перший кіносеанс – глядачі переглянули український сімейний фантастичний фільм «Фокстер і Макс». Після 19:50 почали показ історико-драматичної кінострічки «Чужа молитва».

Фільми обрала громада села з переліку повнометражних фільмів останніх років, а також короткометражних фільмів проєкту «Дивись українське!». Протягом обох кіносеансів працював фудкорт.

«Кіно просто неба» реалізується у партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографу в Україні – дивись українське» та за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Партнерами Національного Туру стали Райффайзен Банк Аваль, Компанія «Делойт» в Україні, Еспресо TV, Українська кіноакадемія, UA: Суспільне мовлення, компанія «Вавілон». Абасадорами проєкту стали українські кіномитці Ахтем Сеітаблаєв, Ірма Вітовська та Богдан Бенюк.

Поділитися в соцмережах: