Майстриня із Шосткинщини отримала Гран-прі міжнародного конкурсу за відтворення Львівського гердана із бісеру

Шосткинська майстриня Тетяна Рєпа  понад 20 років свого життя присвятила роботі з бісером. Її твори удостоєні нагород багатьох міжнародних, всеукраїнських, міських, обласних конкурсів та виставок.

Нещодавно Тетяна Рєпа вчергове отримала Гран-прі міжнародного рівня. Вона взяла участь у LXXXIV Двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв, що відбувся у Києві.
У номінації “Етнографія. Народні промисли” представила відтворення Львівського гердана. Ця робота і була визнана найкращою у номінації.
– За період повномасштабної війни я не брала участь у жодних конкурсах. Вважаю це не на часі. За допомогою свого хобі я роблю донати. Усі мої вироби ідуть на лотереї, або гроші за їх продаж перераховуються на волонтерство.
Але я зламалась… Мені не вистачає спілкування з однодумцями майстрами, ярмаркування і просто творчого розвитку. Війна триває. Кінця та краю їй не видно…. А позитивні емоції для подальших робіт десь шукать треба. Тому я прийняла рішення брати участь у конкурсах, – розповіла майстриня.
“Шостка.INFO”