На Сумщині рівень травматизму в сільському господарстві за рік зменшився на 12%

Управління Держпраці у Сумській області провело семінари на підприємствах агропромислового комплексу 11 районів: Кролевецького, Шосткінського, Ямпільського, С-Будського, Сумського, Краснопільського, Тростянецького, Охтирського, Л. Долинського, Недригайлівського та Роменського. Їх учасники проаналізували ефективність функціонування системи охорони праці та пожежної безпеки у сільськогосподарських і фермерських підприємствах Сумщини.

Згідно проведеного аналізу рівень загального травматизму в сфері сільського господарства в 2015 році зменшився у порівнянні з попереднім роком майже на 12%.

Фахівцями Держпраці було наголошено, що запорукою безпеки на робочому місці є дотримання законодавства про охорону праці, створення належних та гідних умов для виконання трудових обов’язків. Зменшенню рівня травматизму робітників, які беруть участь у сільськогосподарських роботах, сприяє контроль відповідності машин, механізмів, ґрунтообробного та посівного обладнання, електроустановок вимогам нормативно-правових актів з охорони праці.