Найбільше українських пісень в радіоефірі – на Сумщині

За підсумками I півріччя, Сумська область стала лідером (84%) серед регіонів нашої держави за часткою пісень українською мовою в ефірі радіостанцій. 
За даними Нацради, на другому місці після Сумщини – Рівненська область (82%), на третьому – Івано-Франківська (72%). Про це повідомила представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко у Facebook.

«Моніторинги, проведені представництвом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області в I півріччі 2021 року, зафіксували, що добовий обсяг пісень українською мовою становить 84%», – йдеться у дописі.

Найбільший показник (100%) мають шість ФМ-радіостанцій області – в Конотопі, Ромнах, Тростянці, Охтирці, Білопіллі та Шостці. Загалом на Сумщині моніторили 11 місцевих телерадіокомпаній.
Згідно із законодавством, в ефірі вітчизняних радіостанцій україномовних пісень має бути не менше 35% від загального обсягу. На сьогодні середньозважений загальноукраїнський показник – 57%.
Главком