Найпопулярніші КВНщик і оператор міста зняли відео про Суми, які ми не звикли бачити

Відомі сумчани КВНщик Андрій Любченко та оператор Олександр Парфіло створили цікаве відео про Суми, яке претендує на звання кращого. Хоча ролик і виконаний на замовлення мобільного сервісу “Тачку!”, але є навіть не стільки рекламним, як презентаційним для обласного центру. Креативна група показала Суми дуже позитивно, довівши, що у рідному місті можна так само шукати і творити, як у мегаполісі.

“Ми звикли ходити одними і тими ж маршрутами, ми звикли бачити навколо себе одне і те ж. Звичка не дає нам зробити крок у сторону і побачити щось нове. Такими словами починається наш ролик, і цю ідею я давно хотів донести до своїх однолітків. У своєму ролику ми тільки спробували зазирнути за звичні маршрути і при цьому показати кращі сторони рідного міста”, – розповів Андрій Любченко.

За його словами, хоча дощова погода у червні затягувала знімальний процес, не підвели знайомі і відомі сумчани: ” Це і кращий бармен у світі – Ігор Никоненко, майстерня живих статуй міста Суми і її керівник Дмитро Буйвал, Денис Мальцев і його Шоу мильних бульбашок, і кращий таксист – ведучий “Діва Радіо” Олександр Качанов”.