Представництво ЄС в Україні оголосило конкурс відеороликів на тему Європи

Конкурс проходитиме в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді», який фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО «Молодіжна Альтернатива», а партнерами – Міністерством освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Вимоги до відео нескладні: воно має тривати менше 3-х хвилин, бути оригінальним та не містити чужої інтелектуальної власності, відповідати тематиці співпраці України та ЄС.

Конкурс проходитиме у кілька етапів:

1. З 4 лютого до 15 березня необхідно буде залити відео на свій youtube-канал. Після того зареєструватися на сайті за формою нижче, залишивши свої контактні дані та посилання на відео. На момент реєстрації вік учасника має бути від 16 до 30 років.

2. З 29 березня до 29 квітня на сайті Euroquiz.org.ua проходитиме онлайн-голосування, на якому відвідувачі сайту оберуть свого улюбленця. Голосувати зможуть лише громадяни України. Ще двох фіналістів оберуть члени журі.

3. У червні під час Церемонії нагородження буде названо 3-х переможців, які отримають цінні подарунки.

«Мова, декорації, роздільна здатність відео і спецефекти – усе це другорядне у нашому конкурсі. Найголовніше – ваша ідея. А для її відтворення підійде навіть мобільний телефон», – наголошують організатори.

Додаткова інформація за телефоном 093 525 83 34, 044 592 8669, e-mail – [email protected].