“Щепкінці” підготували виставу-перформанс без слів “Шинель” за повістю Гоголя

Репертуар Сумського обласного академічного театру імені М.С.Щепкіна поповнила експериментальна вистава без слів “Шинель”за однойменною повістю Миколи Гоголя.

Це історія про самотнього чоловіка, який живе у своєму замкненому внутрішньому світі. Довгий час він залишається посміховиськом для суспільства і стоїть на одному місці, поки життя проходить повз нього. Аж раптом його сумне сіре існування знаходить сенс, матеріальну ціль у вигляді шинелі. Вона йому дуже дорого обходиться, але одразу змінює його життя: виникає повага, з’являються нові можливості, нові друзі, і все, начебто, налагоджується, але реальність диктує свої правила.

Вистава “Шинель” підіймає питання бідності та самотності, великого значення статусу та нетерпимості у суспільстві. Це постановка про сьогодення, де правила диктують так звані “великі люди”.

Над новою роботою працював Артем Вусик — молодий режисер із Харкова, який обрав унікальний жанр фанк-футуризм. Він точно відтворює авторський сюжет, складаючи виставу з калейдоскопу живих картин, які провокують уяву глядача та викликають безліч асоціацій. Після успіху його “Дракули” в Харкові, та резонансу “Перетворення” у Львові, Сумський театр імені Щепкіна прийняв естафету експериментального напрямку.

До уваги глядачів вистава “Шинель” 22 і 30 квітня. Початок о 18:00.