Шосткинський “Любисток” взяв Гран-прі Всеукраїнського конкурсу мистецтв “Оксамит фест”

Гран-прі отримали вихованці фольклорного ансамблю “Любисток” Шосткинського центру естетичного виховання на Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Оксамит фест”.
Конкурс проходив у Києві.
У номінації “Народний вокал” “Любисток” представив фрагмент фольклорного дійства “Йдемо колядувати до Вашої хати ” з нашими місцевими різдвяними піснями та обрядами (відеозйомка – М.Парамонов). Колектив із Шостки став у своїй номінації найкращим. Керівник “Любистку” – Тетяна Стегайло, акомпаніатор – Людмила Люліна.
 “Дякуємо за талант та відданість праці,за щирість та любов до мистецтва, за відвагу,силу і терпіння у такий складний час. Дякуємо, що стоїте на своєму культурному фронті, – звернулася до переможців конкурсу голова журі конкурсу – народна артистка України, ведуча телевізійного музичного проєкту “Фольк-musik” Оксана Пекун.
 У “Любистку” зазначають, що висока оцінка та добрі слова побажання для учасників – мотивація творчості, впевненості на шляху розвитку української пісенної культури. Тепер шосткинський колектив мріє стати учасником програми “Фольк-м’юзік”.

https://www.facebook.com/tana.muz/videos/1516959132160050/?idorvanity=284384082055673&t=0

shostka.info