Студентка Банківської академії презентувала виставку малюнків, які робила під час лекцій

15 березня у галереї «академ Аrt» відкрився експозиційний проект студентки другого курсу УАБС Анастасії Зубової, яка вивчає облік і аудит, а також обожнює малювати.

Хто з нас не малював на останньому листочку зошита? Коли лекція здається не занадто цікавою, або почуття переповнили душу і вимагають виходу, Анастасія Зубова починає малювати. Цей тип графіки й отримав назву «блокнотна графіка», тобто створена не за ескізом, не підготовлена, а спонтанна, відверта, не розрахована на глядачів. Саме такі роботи показані в галереї УАБС. Щирі та чесні емоції авторки дивують та спантеличують. Вона намагається малювати так, як не малював ніхто. Вона знаходить такі образи, якими ніхто не користувався.

«Глухий погляд» – так назвала виставку художниця. «Уявіть, – говорить вона, – що глуха людина дивиться мої картини. Вона закрита у своєму світосприйнятті і не знає, не чує, що говорять інші. Нехай малюнки сприймаються саме так, через вашу душу». Авторка пропонує відвідувачам теж зробити картинки, які стануть частиною експозиції.

До речі, одна з робіт була вже придбана відвідувачем галереї.