Сумчани обурені рекламою найскандальнішого нічного клубу

Житель міста Суми Мирослав Ігоревич виклав у Фейсбуці фото афіші місцевого нічного клубу “Луна”, відомого своїми відвертими вечірками та не менш відвертими рекламними щитами.

луна 2

луна 3

 

луна 1

На цей раз на афіші “Луни” зображена напівоголена стриптизерша Lika у гламурній пілотці, яка запрошує перехожих на відпочинок до клубу. Судячи з її погляду та зовнішнього вигляду, відпочинок обіцяє бути “гарячим”. Та найбільш чіпляє навіть не саме фото, а підпис із сексуальним підтекстом, який його супроводжує.

“Да что Вы знаете о настоящем креативе…”, – пише Мирослав. “Ярчайший пример деградации (((((((((((((“, – додала у коментарях сумчанка Олена Горобченко.

Нагадаємо, кілька років тому в Сумах виник скандал навколо реклами іншого нічного клубу – “Сьоме небо”. Їхні бігборди зі словами “Каждую среду девочки хотят” викликали протест сумчан і в першу чергу представників духовенства. Тоді за вказівкою мера Сум Геннадія Мінаєва були направлені письмові звернення власникам клубу і розповсюджувачам реклами з проханням припинити демонстрацію розпусти.

Чим завершиться розпусна реклама цього разу, і чи взагалі приверне увагу міської влади, – покаже час.