Сумський студент виграв міжнародний конкурс відеоробіт

Студент Сумського державного педагогічного університету Іван Гриб зняв відео для щорічного конкурсу Francophonie en Ukraine і переміг.

Франкофонія, або ж Міжнародна організація Франкофонії – співдружність держав, у яких говорять французькою мовою та поділяють такі цінності, як демократія і права людини. Україна є країною-спостерігачем.

Кожного року 20 березня відзначається День Франкофонії. До цього свята проводяться конкурси, які популяризують французьку мову, толерантність та різноманіття. У одному з них взяв участь студент французького відділення факультету іноземної та слов’янської філології Іван Гриб. Він підготував, зняв та озвучив відео, головною темою якого була толерантність. Іван виграв головний приз від посольства Франції – поїздку у цю країну.

«Я дуже радий, що здобув перемогу. Говорять, що вивчаючи іноземну мову, ми відкриваємо для себе нові можливості, вигравши, я в цьому переконався. Я дуже вдячний викладачам моєї кафедри за те, що подарували мені пакет знань, котрий допоміг мені здобути перемогу. Вчіть іноземну мову, і у вас теж все буде круто, а якщо не знаєте, яку обрати, то обирайте не вагаючись найромантичнішу та найкрасивішу, а саме французьку. Vive la France!!!», ‒ прокоментував хлопець.

Марина Тищенко