Театр ім. Щепкіна відновлює свою роботу і запрошує гостей

Незважаючи на погані погодні умови, 19 червня театр ім. Щепкіна розпочав свою роботу. Оркестр театру на великому балконі виконав композиції світової музичної та пісенної класики.

З нагоди відновлення діяльності працівники театру влаштували концерт на Театральній площі. Сумчани, які засумували за мистецьким життям, з радістю прийшли підтримати щепкінців і насолодитися відомими композиціями.

Микола Юдін, директор театру, розповів, що захід слугує певною рекламою:

«Ідея з’явилась тому, що треба відкриватися. Таким чином ми анонсуємо себе, запрошуємо людей до спілкування. Є ще ж і психологічний бар’єр: після карантину люди не знають, чи можна йти, чи ні. А так ми їх запрошуємо до себе».

За його словами, складнощів з підготовкою не було, адже працівники чекали відкриття і тримали себе в тонусі. Звичайно, дещо могли і забути, але зараз мають трохи часу, щоб згадати всі тонкощі роботи.

З кожною хвилиною концерту до театру ім. Щепкіна підходили зацікавлені сумчани. Насолоджуватись композиціями їм не завадив навіть дощ. Деякі випадково натрапили на захід і були приємно вражені сюрпризом, а інші слідкували за афішею і з нетерпінням чекали відкриття улюбленого театру.

«Афішу побачила випадково, вирішила прийти. За театром сумувала, чекаю від нього нових п’єс за мотивами українських письменників», – розповідає Ірина.

Сумчанки, які випадково потрапили на концерт, чекають від театру в майбутньому більше схожих заходів:

«Ми неочікувано натрапили, і для нас це був приємний сюрприз, який дуже сподобався. Хочемо нових вистав, концертів, як то кажуть, потрібен свіжий струмінь. Хотіли б більше чути класичної музики, опери зі сцени, як зараз. Опера з високим діапазоном – це ж чудово. Більше музики загалом. Обов’язково пишіть про театр, нехай люди не забувають, що в нас є чудовий театр Щепкіна».

«Ми знали про захід заздалегідь і дуже хотіли потрапити. На жаль, не завжди вдається заходити на вистави, а зараз змогли, і добре. Чекаємо від щепкінців гарних вистав на високому рівні», – ділиться враженнями молода пара.

Протягом концерту ведуча розповідає про нові умови відвідування. Так, кількість місць у залі зменшиться, глядачам потрібно носити маски і оброблювати руки антисептиком. Детальніше з новим розміщенням відвідувачі можуть ознайомитись на стендах біля театру або на сайті.

Театр ім. М. С. Щепкіна з радістю запрошує жителів та гостей міста на вистави.

Марина Тищенко