Тростянець запрошує на “Чайковський-FEST”

29 травня у Тростянці відбудеться четвертий міжнародний фестиваль класичної музики «Чайковський-FEST»,  вперше  у форматі  open air .

 Відмінність цьогорічного фестивалю полягає в тому, що він проходитиме під відкритим небом, на сцені унікального акустичного майданчику в старовинній фортеці XVIII ст.  Круглий двір. Ця фортеця свого часу будувалася як амфітеатр, тому такої акустики  немає в інших містах України. Завдяки цьому музика буквально пронизує аудиторію.

Уперше на фестивалі з концертною програмою виступатимуть популярні музичні колективи, широко відомі не лише в Україні, а й за її межами:  джазовий квартет під керівництвом Олександра Рукомойнікова (м. Київ), квартет саксофоністів Юрія Василевича (м. Київ), Симфонічний оркестр Харківської філармонії. Фестиваль розпочнеться о18-00 і триватиме до 22-00.

Організатори: Тростянецька міська рада, Національний портал академічної музики «Music-review Ukraine», Клуб шанувальників творчості П.І. Чайковського.

З приводу отримання додаткової інформації та придбання квитків звертатись за тел. (05458) 5-19-70, 0957437699 Юлія Куц, e-mail: [email protected].