У ботанічному саду в Сумах провели акцію “Бузковий блюз”

У ботанічному саду Сумського педагогічного університету пройшла благодійна акція «Бузковий блюз». Відвідувачі прогулялися квітучими алеями,  послухали класичну музику та відвідали майстеркласи. 

Благодійна акція у ботанічному саду відбулася  вдев’яте. Захід проводять, щоб привернути увагу до збереження рідкісних та зникаючих видів рослин. Мета цьогорічної акції – оновити бузкову алею.

“Ця алея висаджувалася під час закладки ботанічного саду. І на сьогоднішній день включає лише 4 сорти бузку. Ми хочемо оновити її повністю, щоб локація була більш декоративно естетичною”, – ділиться планами Людмила Миронець, декан природничо-географічного факультету СумДПУ.

Поки дітей вчили малювати та робити листівки, інші відвідувачі розглядали картини та слухали концерт класичної музики під відкритим небом.

 

Після цього студентки Сумського центру з дизайну та сфери послуг продемонстрували власну колекцію одягу.

“Наша колекція називається «Париж». Ми приїхали сюди показати нашу найкращу колекцію, весняну колекцію і подарувати всім гарний настрій”, – розповідає Анастасія, студентка Сумського центру з дизайну та сфери послуг.

Вихованці дизайн-студії ART`EL MODA показали одразу дві колекції одягу – «Веселі садівниці» та «Fantazy Zoo».

Відвідувачі заходу гуляли і фотографувалися серед квітів.  Гості, які вперше прийшли на  захід, діляться емоціями від побаченого – говорять, що дуже задоволені, і їм подобається творча атмосфера свята.

Детальніше – у нашому сюжеті:

Поділитися в соцмережах: