У Конотопі відбиратимуть голосистих на всеукраїнський фестиваль “Червона рута”

23 квітня в місті Конотоп відбудеться відбірковий конкурс XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

«Червона рута» залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує ще невідомих українських виконавців. У минулому році серед переможців фестивалю були сумчани – вокалістка із с. Боромлі Вікторія Чернишова та гурт «Схід сонця» із смт Краснопілля (отримали спеціальні відзнаки).

Цьогорічний XV фестиваль «Червона рута» складається із двох етапів – відбіркового й фінального. 25 відбіркових конкурсів пройдуть із березня по грудень в обласних центрах та м. Київі. У них візьмуть участь близько трьох тисяч виконавців та гуртів, які змагатимуться у шести музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору. На Сумщині «столицею фестивалю» стане Конотоп.

З метою належної організації та проведення відбіркового конкурсу на Сумщині голова ОДА Микола Клочко видав відповідне розпорядження.