У Шостці наробила галасу вистава, в якій побачили пропаганду гомосексуалізму і антиукраїнські настрої

Комедійна вистава «Вій», яку показав шосткинцям гастролюючий театр, викликала справжній скандал і навіть змусила вивчити ситуацію правоохоронців.  Після її перегляду містянин написав у соцмережі, що в Шостці триває «культурне свавілля».

«Вистава “Вій” перероблена в комедійному жанрі несла брутальні елементи збочення, гомосексуального характеру з політичним антиукраїнським нахилом. Вже у 1-му акті обурені глядачі залишали зал. Пан Кисельов (директор центру естетичного виховання), який запрошував цей театр, повертав гроші за квитки та вислуховував скарги від людей. Я не витримав і пішов після танцю напівоголених півнів з прапорами євросоюзу. Розглядаю це як приниження українців, саме напередодні дня перемоги євромайдану, та вшанування небесної сотні, ці негідники плюнули нам в обличчя, сподіваючись шо ми це проковтнем», – обурився він.

Адміністратор приїжджого театру Ірина Огіренко вважає, що конфлікт, який викликало їхнє тлумачення «Вія»,  не має причин. «Він неоднозначний, але має право на життя. Це мистецтво», – сказала вона.  Жінка також зауважила, що цю виставу переглянули у багатьох містах країни, але тільки у Шостці була така бурхлива реакція.

Втім афіша «Вія» попереджала, що театральним критикам, боягузам, особам без почуття гумору відвідування вистави категорично заборонено. Крім того, зазначалося, що вистава йтиме лише «за окремими мотивами повісті М. В.Гоголя», та  матиме вікове обмеження – 18+.
Джерело: http://shostka.info/