У Сумах дитяча танцювальна студія повернулася до тренувань

 

У студії Олексія та Людмили Медуниць “M-Studio” до війни займалось близько сотні юнаків та дівчат. Тепер на заняття приходить до двох десятків дітей з різних шкіл та клубів.

Хореограф Олексій Медуниця розповідає:

“Дуже багато дітей відсутні зараз. Ми відчинили двері нашого залу для всіх бажаючих зовсім безкоштовно, щоб діти різних клубів могли підтримати свою форму. Те, що ви бачите – це всі, хто залишився в місті”.

На останнє тренування прийшли близько півтора десятки вихованців від 4 до 17 років. Хтось працював у парах, хтось – через відсутність партнера чи партнери – працював самостійно. Семен та Ніка разом танцюють вже 5 років. Тренуються і продовжуватимуть це робити і після перемоги.

“Ми танцюристи, і ми маємо продовжувати тренуватися. Тому, звісно, трошки може бути відпочинок, і знову тренування. – Мені ще здається, що якщо у нас будуть заняття, то на цих заняттях ми будемо спілкуватися тільки українською мовою і через кожні п’ять хвилин будемо кричати: «Слава Україні! Ми перемогли!”, — говорять танцюристи.

 

Данило в цей день займався самостійно. Його партнерка покинула місто через російську агресію. Данило говорить – чекає на зустріч з нею:

“Важко дуже без партнера працювати. Бо ти не відчуваєш взаємодії. Це дуже тяжко. Ліза. Я гадаю, що ти мене зараз бачиш. Я бажаю, щоб ти повернулась до танцю найближчим часом”.

До війни вихованці студії “M-Studio” займали призові місця на міських, українських та міжнародних конкурсах. Олексій вірить, що попереду, після перемоги, будуть нові призи, нові медалі:

“Я не знаю, таке питання, аж до сліз. Всі зберемося. Всі обіймемось. І продовжимо танцювати”.

Суспільне